Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Stopa zwrotu z wynajmu lokalu do 7% w skali roku

Strategia

 

 

Firma stawia na innowacyjność systemu condo na polskim rynku jako alternatywną formę inwestowania w nieruchomości. Połączenie funkcji „drugiego domu" z hotelem przy jednoczesnym profesjonalnym programie wynajmu i akwizycji kompleksowych pakietów turystycznych przynoszące w efekcie atrakcyjne zyski inwestorów to główne wyróżniki oferowanego produktu.

 

Rynek związany z wynajmem apartamentów i zakupem pakietów turystycznych stworzą klienci indywidualni szukający luksusowych niestandardowych warunków do wypoczynku i spędzenia wolnego czasu. Operator zaoferuje pakiety gwarantujące aktywne formy rozrywki, turystyki, odnowy biologicznej i rekreacji. Swoją ofertę skieruje też do klientów turystycznych, odnowy biologicznej i rekreacji. Swoją ofertę skieruje też do klientów korporacyjnych poprzez organizację wyjazdów motywacyjnych, szkoleń, prezentacji i konferencji.

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ