Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Stopa zwrotu z wynajmu lokalu do 7% w skali roku

SPA & Wellness

 

 

Hotel Klif to także relaks dla duszy i ciała. Hotel Klif zaoferuje doskonały wypoczynek zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jak i dla tych, którzy marzą, aby rozpłynąć się w słodkiej bezczynności.

 

W Hotelu Klif **** znajdować się będzie nowoczesne i zaprojektowane według najwyższych standardów centrum SPA & Wellness, miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, gdzie esencja tradycji przeplatać się będzie z nowoczesnością, ciepłem, elegancją i najwyższym poziomem usług.

Bogata oferta zabiegów, terapii, usług oraz zajęć zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Stawiamy na wysoki standard obsługi, oferując jednocześnie kompleksowe podejście do zdrowia, relaksu i urody.

 

Prawdziwie holistyczna oferta zawierać będzie:

  • zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała
  • zajęcia ruchowe, fitness
  • dietetyka, zdrowe żywienie
  • zabiegi relaksacyjne, techniki eliminującestres
  • zabiegi odmładzające.


Niezwykle bogata oferta masaży, także tych z najbardziej egzotycznych zakątków świata, zbawienne dla ludzkiego organizmu działanie wody i światła oraz niespotykana aranżacja pokoi zabiegowych to gwaran- cja wyjątkowego odprężenia.

 

Zróżnicowaną i szeroką ofertę SPA & Wellness uznaliśmy za niezbędną, ponieważ naszym zamiarem jest oferować usługi na jak najwyższym poziomie zarówno gościom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym (szkolenia, konferencje, seminaria).

 

Do dyspozycji Gości oddany zostanie basen, jacuzzi, sauna sucha i łaźnia parowa, siłownia wraz ze studiem cardio oraz gabinety masażu i pielęgnacji ciała. Zabiegi zawsze dobrane będą do potrzeb nawet najbardziej wymagających Gości. Aquaaerobik, masaże, pielęgnacja dłoni i stóp oraz liczne zabiegi kosmetyczne sprawiają, że połączyć będzie można pobyt w hotelu z odnową biologiczną i relaksem. Zabiegi dla przyszłych i młodych mam, odchudzające, poprawiające samopoczucie, odmładzające, a także pakiety dla dwojga to odpowiedź na stale monitorowane potrzeby Klientów.

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ