Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Stopa zwrotu z wynajmu lokalu do 7% w skali roku

Pewna inwestycja - gwarantowany zysk

 

 

Formuła funkcjonowania Hotelu oraz przyjęta strategia sprzedaży pozwoli osiągnąć Inwestorom zwrot nawet 9% już w pierwszym roku!
Czy warto zainwestować?


Oczywiście, ponieważ trend zmiany cen w długim terminie jest wzrostowy. Ponadto Inwestor proponuje czytelne i jasne warunki niezbędne dla udanej współpracy.

 

Sposób naliczania czynszów dla apartamentu będącego Państwa własnością jest wypadkową bezpieczeństwa lokowania środków oraz wielkości zwrotu z inwestycji.

 

Będzie to oferta przeznaczona dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem inwestycyjnym połączonym z możliwością uzyskania dodatkowych korzyści finansowych.

 

Będziemy oferować model optymalny z możliwością 9% zwrotu z inwestycji w postaci czynszu mieszanego. Pierwszą jego część stanowi gwarantowana kwota stanowiąca 6,5% netto wartości środków netto zainwestowanych w kupno apartamentu. Drugą jego składową stanowi dodatkowe 2,5% premii uzależnionej od rocznej frekwencji osiągniętej przez Hotel. W momencie uzyskania frekwencji na poziomie co najmniej 52% w skali roku trafi do Państwa premia w wysokości 2,5% wartości środków zainwestowanych w kupno apartamentu. Oba składniki razem dadzą zwrot w wysokości 9%.

 

Poziom frekwencji przyjęty w modelu, od jakiego właściciel apartamentu otrzyma dodatkową premię jest jak najbardziej realny. Obłożenie wszystkich miejsc noclegowych Władysławowa, z uwagi na walory i popularność tej miejscowości wypoczynkowej, w sezonie sięga 100%, natomiast w pozostałych miesiącach obłożenie Hotelu zapewnią szkolenia i konferencje. Przez cały rok Hotel będzie atrakcyjnym miejscem ze względu na usługi i atrakcje, jakie będzie oferował: rozbudowana strefa SPA&Wellness, z basenem, jacuzzi, saunami, gabinetami odnowy biologicznej, centrum sportowym z siłownią oraz kortami tenisowymi.
Kwoty gwarantowane wypłacane będą w formie kwartalnych, stałych rent.

Ponadto właściciele apartamentów nie ponoszą żadnych kosztów związanych z marketingiem, eksploatacją nieruchomości, czy obsługą gości hotelowych. Dodatkowo mają możliwość bezpłatnego pobytu właścicielskiego w ilości 28 dni (poza sezonem) oraz możliwość korzystania z wszelkich usług i atrakcji Hotelu z 20% zniżką w dowolnej ilości i terminie.

 

Kupując apartament hotelowy zyskujecie Państwo prestiżowe miejsce do wypoczynku, którego wartość będzie stale rosła.

 

* Przykładowa symulacja.

 

wartość inwestycji czynsz gwaran-towany czynsz wynikowy frekwencja roczna wartość czynszu miesięczna wartość czynszu roczny procentowy zwrot z inwestycji
             
 399 000 6,5%
2,5%
> 52%
36 000 
3000 
9%
 399 000 6,5%
2,5%
<=52%
26 000
2200 6,5%
  Frekwencja - % współczynnik wykorzystania wszystkich apartamentów hotelowych dostępnych w ciągu roku.

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ