Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Stopa zwrotu z wynajmu lokalu do 7% w skali roku

Aparthotel KLIF - Lokalizacja

Klif **** to wyjątkowa lokalizacja na klifie nadmorskim, nad otwartym morzem, to jednocześnie bliskość atrakcji turystycznych i spokojna, pełna zieleni okolica.

 

Władysławowo to doskonale skomunikowana z większymi miastami Polski, typowo turystyczna, nadmorska miejscowość wypoczynkowa.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody, plaża, korty tenisowe oraz wielokilometrowe ścieżki rowerowe. W centrum miasta znajdują się restauracje, bary i sezonowe atrakcje.


Hotel zlokalizowany będzie 2 km od letniego zgiełku centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody i Parku Krajobrazowego.

Lokalizacja Hotelu zapewni bliskość wszelkich atrakcji, ale przede wszystkim ciszę i spokój.

 

Władysławowo to raj dla osób uprawiających sporty wodne. Skutery, windsurfing, kitesurfing, żaglówki, motorówki – pasjonaci fal i wiatru znajdą tutaj świetne warunki do uprawiania tych sportów.

To tutaj uwielbiają spędzać wolne chwile kochające nadmorski klimat rodziny z dziećmi i spragnieni relaksu ludzie biznesu.

 

Znaczną część obszaru stanowią lasy, parki oraz tereny zielone, dzięki czemu Władysławowo jest idealnym miejscem na rekreacje oraz wypoczynek.

 

Bliska odległość do Trójmiasta pozwala natomiast w każdej chwili skorzystać z jego atrakcji, a po powrocie spędzić miły i spokojny dzień w swoim Hotelu we Władysławowie, opalając się na plaży, czy relaksując podczas masażu w hotelowym SPA.

 

Unikalna lokalizacja od lat gwarantuje temu miejscu stale rosnące zainteresowanie ze strony turystów.

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ