Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Stopa zwrotu z wynajmu lokalu do 7% w skali roku

Inwestycja

 

 

Apartamenty na Klifie

Kompleks apartamentowo – hotelowy we Władysławowie


Twoja nieruchomość może zarabiać krocie!

Prezentujemy Państwu wyjątkową, dochodową inwestycję w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej.

W ramach kompleksu KLIF w swojej ofercie sprzedaży posiadamy zarówno całoroczne apartamenty wypoczynkowe jak również apartamenty hotelowe.

 

Nasza oferta to nie tylko możliwość posiadania własnej nieruchomości nad morzem, ale także doskonała okazja na uzyskanie stałego źródła dochodów.

 

 

Nabywca apartamentu wypoczynkowego kupuje nie tylko sam apartament, ale cały model inwestycyjny.

Apartamenty te znajdują się bowiem na terenie kompleksu, w którym do dyspozycji właścicieli znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Klif ze strefą SPA&Wellness, restauracja, bar, centrum sportowe z siłownią, baseny, sauny, jacuzzi, gabinety odnowy biologicznej, masaże, korty tenisowe, itp.

Ponadto nabywca apartamentu uzyskuje prawo własności nieruchomości generującej dochody. Apartament, który zarabia od pierwszych dni! Jednocześnie operator – profesjonalna firma zarządzająca oferuje jasne i czytelne warunki niezbędne dla udanej współpracy, a mianowicie trzy rodzaje umów (w tym również umowy z gwarancją przychodów). Rentowność inwestycji oszacowana jest na poziomie 10% w skali roku.

Zobacz więcej...

 

Nabywca apartamentu hotelowego uzyskuje prawo własności nieruchomości generującej stałe dochody. Apartament, który zarabia na swojego właściciela! Jednocześnie operator hotelowy gwarantuje w umowie sprzedaży nieruchomości:

  • Do 9% rocznego zwrotu z inwestycji przez pierwsze 5 lat,
  • Zwolnienie z ponoszenia jakichkolwiek kosztów przez właścicieli,
  • Zarządzanie nieruchomością przez cały rok przez profesjonalną firmę,
  • Możliwość spędzenia określonej ilości dni w roku w Hotelu oraz korzystania z cen promocyjnych wszelkich jego usług i atrakcji

Zobacz więcej...

 

 

Przychody:


W przypadku zainwestowania w apartament hotelowy właściciel zobowiązuje się do ograniczenia jego wykorzystania na własne potrzeby do 4 dowolnie wybranych tygodni w roku.  W zamian za to otrzymuje gwarantowany czynsz w wysokości 6,5% wartości apartamentu rocznie oraz dodatkowo czynsz wynikowy uzależniony od frekwencji w Hotelu.

Precyzyjnie rzecz ujmując, właściciel apartamentu hotelowego ma możliwość generowania 9% rocznego zwrotu z inwestycji.

Każdy z właścicieli, oprócz uzyskiwania gwarantowanego zwrotu z inwestycji, partycypuje bowiem w przychodach z wynajmu wszystkich apartamentów hotelowych, niezależnie od tego, jakim obłożeniem cieszył się akurat jego apartament hotelowy.

 

Dochody z wynajmu dystrybuowane są kwartalnie.

Zobacz więcej...

 

 

 

 

W przypadku zainwestowania w apartament wypoczynkowy właściciel ma możliwość zarówno korzystania z niego w wyznaczonym przez siebie czasie, jak i czerpania zysków z tytułu jego podnajmu w pozostałym okresie.

To od niego zależy decyzja, czy powierzy apartament w zarządzanie naszemu operatorowi, czy zajmie się jego wynajmem w inny sposób. Zawarcie umowy z operatorem jest opcjonalne. Decyzja o wyborze jednego z trzech rodzajów umowy z operatorem pozostaje kwestią indywidualną. Klient wybierze tą jaka najbardziej mu odpowiada – standardową (z podziałem zysków m. właściciela lokalu i operatora), w której możliwe jest osiąganie najwyższych zysków, gwarantowaną z określoną stałą kwotą lub mieszaną będącą połączeniem obu.

Zobacz więcej...

 

 

Finansowanie kredytem:

 

Inwestycję można sfinansować kredytem hipotecznym.

Deweloper ma doświadczenie w organizowaniu programów kredytowych i chętnie pomoże w uzyskaniu przez Państwa najkorzystniejszej oferty kredytowej.

 

Gwarantujemy otrzymanie kredytu hipotecznego uszytego na miarę, szybką decyzje kredytową, elastyczne podejście do badania zdolności kredytowej, okres kredytowania do 50 lat, najwyższy standard obsługi, marżę już od 1,55%, prowizje oraz ubezpieczenie nieruchomości doliczane do salda kredytu.

Kredytem można sfinansować do 100% inwestycji.

Przy wyznaczaniu wysokości dostępnego dla Państwa kredytu uwzględniane są nie tylko zarobki, lecz również zgromadzony majątek i przyszłe przychody z najmu.

 

Kredyt na wynajem to kredyt hipoteczny przeznaczony na zakup nieruchomości w celu generowania zysków z tego tytułu. W tym przypadku zdolność kredytowa jest dodatkowo oparta na prognozowanych dochodach z najmu.

- Kredyty hipoteczne 20 banków w jednym miejscu

- Autorskie kredyty hipoteczne szyte na miarę

 

Czy warto zainwestować? Oczywiście, ponieważ ceny są obecnie niskie, a trend zmiany cen w długim terminie jest wzrostowy. Ponadto

 

Inwestycja jest prestiżowa i bardzo rentowna.

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ